piątek, 15 marca 2013

Zdrowe nie znaczy nudne

   

                                            Zdrowe nie znaczy nudne !!!!

Pod takim hasłem przez ostatnie dni w przedszkolu samorządowym w Miliczu odbywały się warsztaty z firmą KUPIEC, dzieci z grup 5 i 6 latków przygotowały zdrowe i kolorowe kanapki na waflach ryżowych  oraz pyszny deser jogurtowy z owocami i  musli.
W trakcie zajęć dzieci przez zabawę uczyły się podstaw zdrowej kuchni i bezpiecznego przygotowywania posiłków. Maluchy pokazały, że w kuchni ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, a ich dania przypominały małe dzieła sztuki. A jak potem smakowały! :)
W grupie Krasnali zostali wybrani Kanapkowa Królowa i Król, koronacja nastąpiła po zakończeniu konkursu na najładniejszą kanapkę, a wyboru tej "naj" dokonały w głosowaniu same dzieci i jak na tak małe istotki zrobiły to bardzo uczciwie.
Warsztaty w przedszkolu zastąpiły dzieciom drugie śniadanie, a obiad w tym dniu coś długo leżał na talerzach bo dzieciaczki zasiadały do niego z pełnymi już brzuszkami.
Na koniec dzieci zabrały do domu książeczki które dostarczyła firma KUPIEC i pamiątkowe dyplomiki  przygotowane przez wychowawczynie.
Zdjęcia oddają wszystko co sie działo w tych dniach więc zapraszam do tej małej galerii :
Kanapki przygotowane do konkursu.

 Piękne prawda ?
Na koniec jeszcze raz dziękujemy Firmie Kupiec za przesłane smakołyki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy

Wszystkie teksty i zdjęcia są mojego autorstwa i proszę ich nie kopiować bez mojej zgody